III. OTOCZENIE

Otoczenie jest jednym z trzech głównych filarów zdrowego trybu życia.

W dzisiejszym zabieganym świecie, w którym każdego dnia stajesz przed wieloma wyborami dotyczącymi twojego zdrowia, troska o nie staje się coraz bardziej złożona. Zaczynasz większą uwagę przykładać nie tylko do swojego ciała i umysłu, ale również do otaczającego cię środowiska.

Ekologiczne podejście do otoczenia, które nie jest tylko przestrzenią fizyczną, w której się znajdujesz – nabiera kluczowego znaczenia, gdyż to właśnie zdrowie twoje i twoich bliskich jest ściśle związane z tym, jak dbasz o planetę, na której żyjesz.

Założyciele NovaFit chętnie pomogą Ci w podejmowaniu świadomych decyzji codziennego życia co do nawyków żywienia, aktywności fizycznej i ogólnego dobrostanu psychicznego.

A przedstawiona poniżej bogata oferta pozwoli Ci skoncentrować się na współzależności między zdrowiem osobistym a zdrowiem środowiska, co może być również inspirujące i motywujące do dłuższego życia.

Stwórz w swoim domu eko - harmonię

Wspieraj tworzenie świata bez odpadów

Z dumą informujemy, że zespół NovaFit uczestniczy w  innowacyjnym kursie na Ambasadorów Zero Waste, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zero WasteLet’s Do It Foundation z Estonii i Zero Waste Kiel z Niemiec. Finansowanego z grantu udzielonego przez The Council of the Baltic Sea States.

Zatem już niedługo nabytą wiedzę będziemy mogli przekazywać dalej. Szczególnie podczas zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Korzystaj z energetycznej mocy fotowoltaiki dla zrównoważonego jutra

Utrzymuj czystość
w twoim domu dzięki profesjonalistom

używającym tylko ekologicznych środków czystości